Sarah Jio – Kelebek Adası

Bir aşk kitabı… Bir Sarah Jio kitabı… Yine kalite, heyecan, derinlemesine okuma keyfi ve dahası aşk…

Sarah Jio yine kalitesini konuşturmuş ve harika bir aşk kitabı yazmış. Onunla tanışmamız Böğürtlen Kışı’yla başlar aslında. Dram kadını şimdi aşk kadını olmuş dedim hemen.. Mutlaka okumalısınız bu eseri.. Bilmiyorum belki de yazarın kendini… Kelebek Adası da onun güzide eserlerinden biri olmuş.

Kitaptan bir bölüm: Mavi kelebeklerin hikâyesini bilir misiniz? Mavi kelebekleri her yerde göremezsiniz. Oldukça nadir görülürler. Sabah uyandığınızda, “Bugün mavi kelebekleri görmeye gidiyorum,” diyemezsiniz. Siz onları değil, onlar size bulur. Efsaneye göre bu kelebekler, değişimin habercisidir. Olur da gündoğumunda yolunuzu bir mavi kelebek keserse, bilin ki artık hayatınız eskisi gibi olmayacaktır. Ne hayatınız ne kaderiniz ne şansınız… Artık bildiklerinizi unutun. Belki bambaşka biri girer hayatınıza. Belki bambaşka bir yerde uyanırsınız. Ya da ilk kez adımınızı attığınız bir yerde kendinizi hiç olmadığınız kadar huzurlu ve evinizde hissedersiniz. Kaybolurken bulunursunuz. Geldiğinizi sanarken gittiğinizi görürsünüz. Hayata başka bakarsınız mavi bir kelebek kanat çırptığında, çünkü size başka bakıyordur artık hayat.

2 Replies to “Sarah Jio – Kelebek Adası”

  1. Sarah jio eserleri belirli bir seviyenin üzerinde olan eserlerdir. Çok başarılı bir kitap daha okuduk. Okuma zevkinize hitap eden bir kitap olduğunu göreceksin.

  2. Mavi kelebekler gibi gerçek aşklardan doğan hikayeler de az bulunur. Teşekkürler Sarah.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir